Diskuse

DISKUTUJTE.           PIŠTE.              PTEJTE SE.
 

Závody

Datum: 02.08.2018

Vložil: lee

Titulek: zrušení

A pročpak se závod ruší???? nechut pořádat, nebo malý zisk??? jenom prosím nepište,že majitel pozemku nepovolí atd... díky za odpovědi

—————

Datum: 02.08.2018

Vložil: Biker

Titulek: Re: zrušení

Ono není pro pořadatele jednoduchý vše zorganizovat a doba je zlá... škoda pěkné tratě. Dá se to pochopit a taky jsem zvědav na důvod

—————

Datum: 05.08.2018

Vložil: Mirek

Titulek: Re: zrušení

Malý zisk?Závod jsem nepořádal pro zisk.Loni jsem ho za sponzoroval ze svého.
Nechuť pořádat?Chuť je.Veškerá povolení ohledně pozemků také.Ale,pročistil jsem nový úsek tratě kolem koupaliště.Bohužel byla zahájena těžba.Dočišťovat se mají ještě dva úseky kolem koupaliště.Volno bude týden před závodem.Loni to bylo dva měsíce předem.Dočistit to tak aby trať byla bezpečná pro Vás za týden není možné.Proto jsem se rozhodl letošní ročník zrušit.Nic jiného zatím není.

—————

Datum: 06.08.2018

Vložil: biker

Titulek: Re: Re: zrušení

díky,vse jasny

—————

Datum: 20.08.2018

Vložil: Lee

Titulek: Re: Re: zrušení

A proč jste prostě a jednoduše nezměnili dojezd,vždyť se krásně dalo vrátit stejnou cestou jako po startu..... ono by to asi šlo

—————

Datum: 25.08.2018

Vložil: Mirek

Titulek: Re: Re: Re: zrušení

Bylo by to krátké a nebylo by to ono.To jsem nechtěl.Uvidí se za rok.Vše je nachystané.Chci to i s tím novým dojezdem.

—————

Datum: 29.08.2018

Vložil: Lee

Titulek: Re: Re: Re: Re: zrušení

"Bylo by to krátké a nebylo by to ono" ????

Ježíš, tak zrušte krátkou a delší bude mít o 3-4 km míň, ikdyž...namotat to na těch vašich lukách a lesích okolo by nebyl zas takový problém... tak to radši nebude vůbec..... příští rok si nedělejte starosti, zkusíme to jinde

—————

Datum: 30.08.2018

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: zrušení

Strašně mě baví tyhle názor lidí kteří nikdy nic neorganizovali a jen pomlouvají že někdo něco neudělá. Prostě chce udělat závod a trať podle svých představ a ne jen kvůli tou aby panu LEE udělal radost. Komu se závod líbil se vrátí i přístí rok a kdo má problém, ať si jezdí jinam. Třeba na závody pana brankáře Čecha za 4 násobné startovné.
Takže pane LEE prodejte kolo a hrajte radši šachy, to počasí neovlivní neboť se turnaje odehrávají ve vnitřních prostorách. Ale to by ste si mohl stěžovat zase na teplotu unitř, že?

—————

Datum: 23.02.2019

Vložil: to ONDRA

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zrušení

Ondro,Ondro, ty si mimo...já nemluvil o počasí a ani o startovném a jeho výši. Ale pouze a jenom o možné změně dojezdu,aby závod vůbec byl. Takto nás pořadatel "nutí" hledat jiné akce. Ale budiš. Závod jsem taky pořádal,bohužel neúspěšně(kryl se s jinou mega akcí) a i tak jsem nic nezanedbal. Ale už se změnil majitel okolních lesů a polností a jsem v pytli navždy a právě proto se snažím Vás přivést k myšlence aby se jelo...i se změnama

—————

Datum: 30.08.2018

Vložil: Mirek

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: zrušení

Tak to je mi líto.Je to vaše rozhodnutí

—————